Zapisz się na newsletter

Zapisując się na newletter będziesz otrzymywać na bieżąco informacje o jarmarkach, terminach imprez i innych aktualnościach. Zapisując się na newsletter jednocześnie potwierdzasz akceptację regulaminu serwisu.

Oferta


 

 

Picasso Event Marketing™ jest producentem

Tęczowych Jarmarków®

Założeniem tego przedsięwzięcia jest w głównej mierze promowanie naszej rodzimej drobnej produkcji , małych rodzinnych firm handlowych , rękodzieła , rzemieślników.

W dobie super i hiper marketów niejednokrotnie ci wszyscy mali przedsiębiorcy nie mogą znaleźć miejsca dla wykonywania swojego zawodu. Oczywiście takie miejsca markety oferują ale są to bardzo wysokie stawki czynszu wydzierżawienia powierzchni handlowej.

Niestety drobnego przedsiębiorcy na taki luxus nie stać.

Znajdują oni miejsce na różnego typu bazarach , jarmarkach czy festynach i tam właśnie funkcjonują.

Tęczowe Jarmarki ma być właśnie jednym z takich miejsc. Tutaj można wziąć udział w wydarzeniu , spotkać się ze znajomymi i co najważniejsze uzyskać przychód pozwalający w dalszym ciągu na funkcjonowanie.

Każdorazowo staramy się pozyskać udział w „Tęczowych Jarmarkach” Warsztaty Terapii Zajęciowej które zazwyczaj funkcjonują w danej miejscowości , mieście. Taka inicjatywa zawsze płynie z Naszej strony i jest zupełnie darmowa dla placówki która działa w tej materii i wyraża chęć zaistnienia podczas organizowanego przez Nas wydarzenia.

Firma Picasso Event Marketing Piotr Książczyk która jest producentem „Tęczowych Jarmarków” pokłania  się wraz z całym zapleczem personalnym w kierunku ludzi , włodarzy gruntów i terenów. O to aby dostrzegli tak jak my ów problem i tym samym pomogli nam w zorganiozwaniu wydarzenia. Nie chodzi o jego finansowanie ale udostępnienie terenu gdzie Ci wszyscy mali przedsiębiorcy mogliby przyjechać ze swoimi towarami , pomysłami , inicjatywami.

CHWALIMY SIĘ REFERENCJAMI

Referenz Picasso

Referencje Słupsk

Referencje Rewal 2018

Referencje Mielno

Piotr Referenz

 

Picasso Event Marketing™  dla  „Tęczowe Jarmarki®”

Piotr Książczyk


Pobierz Kartę zgłoszenia i regulamin


DO KOŃCA ROKU POZOSTAŁO

Czytaj więcej
na górę